Зіркова струнка кокетка

Аріана Гранде - одна з найпопулярніших поп-співачок в світі, яка вражає свій талант і сильний голос. Але, як і кожен з нас, у неї були моменти, коли вона стикалася зі смішними та незвичними ситуаціями. У цій статті ми згадаємо деякі з них, щоб розважити наших слухачів та показати, що знаменитості також можуть бути людьми з гумором.

Одним з найприкольніших моментів з життя Аріани був її дует зі знаменитим Крісом Прауном, який стався на премії Grammy у 2015 році. Під час спільного виступу пісні "Love Me Harder", Кріс Праун підняв Аріану вгору, але виявилось, що вона залишилася залізною гаком у туфлях. Аріана навіть не змогла відірватися від підлоги, що стало причиною сміху для публіки та зірок.

Іншою смішною історією стала дата на Валентинів день з тодішнім бойфрендом-балетмейстром. Аріана дуже любила танцювати, тому хлопець вирішив підготувати для неї особливе сюрприз - танець зі своїми балетними колегами. Проте, коли прийшов час виконувати танець, хлопцю стало погано, і він випадково ударив Аріану ліктем в обличчя. Це було болісно, але в той же час смішно, тому що Аріана і її бойфренд зробили з цього жарт.

Однак, на початку 2020 року Аріана Гранде повідомила в своєму твіттері, що вона не зможе виступати на фестивалі, бо хворіє. Але все ж таки, зірка зуміла зібрати свої сили і виконати невеликий концерт на власному дворі в рамках благодійного заходу.

Найбільшим досягненням Аріани Гранде можна назвати становлення її як суперзірки. Вона стала однією з найбільш успішних співачок в світі, отримала кілька престижних нагород, у тому числі Греммі, MTV Video Music Awards, American Music Awards та Brit Awards.