Енергійний та заводний

Bruno Mars - популярний співак та автор пісень, який народився на Гаваях. Його музика та виконання завоювали серця мільйонів по всьому світу. Але, як і в усіх знаменитих людей, у житті Бруно Марса також були кумедні й цікаві моменти. Пропоную вам подивитися на деякі з них.

Музична кар'єра Бруно Марса почалася ще в дитинстві, коли він виступав в музичному гурті разом зі своїм братом. Незважаючи на те, що він був ще дуже малим, його талант було відчутно навіть тоді. Коли ж він вже став зіркою, Бруно Марс згадував свої перші виступи зі сміхом та радістю.

У 2011 році Бруно Марс виступав на церемонії MTV Video Music Awards. Під час виконання своєї пісні "The Lazy Song" він влаштував справжнє шоу з використанням гітари та невеликого барабанного набору. Проте, в один момент він невдало кинув барабани та вони розлетілися по сцені, відчайдушно виганяючи з гри супровідні гітари та баси.

В одному з інтерв'ю Бруно Марс розповідав про те, як зустрів свою дівчину. Виявляється, що вона була його фанаткою, але він не звертав на неї увагу, коли вони перший раз зустрілися. Тоді вона подумала, що він занадто зайнятий для неї, а він думав, що вона просто приємна дівчина. Але потім вони знову зустрілися на вечірці, і він помітив, що вона дійсно дуже гарна та розумна дівчина.

У 2017 році Марс випустив відео на пісню "That's What I Like", в якому продемонстрував свої таланти танцюриста. Ролик став вірусним, а танці Марса стали популярними серед фанів та танцівників всього світу.

Також не можна не згадати про виступ Бруно на полу чемпіонату Супербоулу у 2014 році. Він заспівав свої хіти "Locked Out of Heaven", "Treasure" та "Just the Way You Are", підкоривши серця мільйонів глядачів. Але найсмішнішим моментом цього виступу стало те, що Марс показав неймовірний шпагат, з якого знаменитості відмовилися б.

Також Бруно Марс неодноразово демонстрував свій почуття гумору на телевізійних шоу. Наприклад, він презентував свій альбом "24K Magic" на шоу "Saturday Night Live" у 2016 році, пожартувавши про свою висоту та схильність до "нападів 90-х років". У тому ж році Бруно також взяв участь у шоу "Carpool Karaoke" Джеймса Кордена, під час якого він не тільки заспівав свої хіти, а й виконав кавер-версії пісень від Adele та The Red Hot Chili Peppers.

Бруно Марс – талановитий музикант та енергійний виконавець, але він також є майстром по сміху та гумору. Його життєві витівки та гумористичні виступи завжди насміхають та вражають фанів. Незважаючи на те, що Бруно став популярним та впливовим музикантом, він залишається просто смішним та приємним в спілкуванні.