Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fdfpnnqg/babamisha.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1306
Gadget Time — baba Misha

Програма Gadget Time — це кумедний та незвичайний погляд баби Міші на світ гаджетів та технологій.
Щосереди о 9:15 ранку вона з нетерпінням чекає на своїх слухачів, щоб розповісти їм про нові технології та навчити, як правильно користуватися гаджетами. І хоча баба Міша і називає все, що має екран або кнопки, гаджетами, вона добре розуміє, як вони працюють та як можна використовувати їх на повну потужність.

Як відомо, ніколи не пізно вчитися, і баба Міша це добре розуміє. Вона навчається користуватися телефоном та планшетом із задоволенням та усім серцем. Тому, якщо ви ще досі не знаєте, як надсилати повідомлення або здійснювати дзвінки зі свого смартфона, то можете бути впевнені, що вона розкаже вам все, що потрібно знати.

«Ніколи не пізно навчатися!» — кажуть наші старші покоління, і це абсолютно правильно. Баба Міша це розуміє та й доводить, що в будь-якому віці можна навчитися щось нового та корисного. Адже вчення — світ, а не вчення — тьма!

Тож не забувайте слухати програму Gadget Time на радіостанції «baba Misha radio» щосереди о 9:15 ранку та дізнаватися цікаві факти та корисні поради від нашої веселої бабусі-вчительки.

То у народі недаремно мудро кауть: «Якщо баба просякне у гаджети, то вже не знайдеться рівної їй в знаннях». Тож не соромтеся, вивчайте технології разом з бабою Мішкою та посміхайтеся разом з нею у програмі Gadget Time.

Временные интервалы событий (1)

Wednesday
-