Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fdfpnnqg/babamisha.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1306
Daft Punk — baba Misha

Наші улюбленці - круті хлопці: Дафт Панк

Каже, коли говорять про французький дует Daft Punk, на усіх зразу ж уявляється крутий хаус і їхні знакові костюми-роботи. Але що ви мабуть не знаєте - це те, що ці роботи мали свої власні імена! Перший був викликаний на життя іменем "Шезар", а другий - "Дізель". А вам не здається, що такі імена більше підходять для автомобілів, ніж для роботів-музикантів?

Одного разу, коли Daft Punk приїхали до Токіо, їх втратили в аеропорту. Замість того, щоб хвилюватися, хлопці замовили традиційний японський обід і насолоджувалися місцевою кухнею, поки їх не знайшли.

І не думайте, що роботи Daft Punk не вміють зніматися в кліпах! Навпаки, один з найвідоміших кліпів групи, "Around The World", був спродюсований в одному кадрі. Якщо ви досі не бачили цей кліп - обов'язково перевірте!

До речі, ви знали, що у Daft Punk була своя власна версія борщу? Так, на одному зі своїх туров у Києві, група побувала на українському весіллі і навіть дізналася рецепт борщу. Після цього Daft Punk навіть заспівали "Щедрик" під час одного зі своїх концертів.

Якщо ви все ще не переконані, що Daft Punk - це не просто звичайний музичний дует, а справжні герої, то зверніть увагу на їх останній концерт. Під час останнього виступу у 2017 році група запропонувала публіці пограти в кубики. Як можна не любити цих хлопців?

Одним з найвідоміших фактів про Daft Punk є те, що учасники гурту відмовляються виступати на телебаченні без своїх шоломів. Один із найяскравіших прикладів - це їхнє виступлення на Grammy Awards 2014, коли вони виступили з "Get Lucky" разом з Pharrell'ом і Стівом Уандером, повністю прикривши свої обличчя відомими шоломами.

Ще одна забавна історія пов'язана з тим, як гурт отримав своє незвичне ім'я. Початково учасники гурту виступали під псевдонімами "Darlin'", але після того, як газета NME описала їх музику як "жахливу і безвідповідальну", учасники гурту змінили своє ім'я на Daft Punk, щоб показати, що це "безумовний панк-рок".

Одним з найбільш епічних моментів в історії гурту став їхній виступ на фестивалі Coachella в 2006 році, коли вони виконали свої найбільш відомі хіти, включаючи "One More Time" і "Harder, Better, Faster, Stronger". Виступ вразив глядачів не тільки музикою, а й візуальними ефектами, такими як гігантський світлодіодний куб, який обертався над головами гурту.

Нарешті, варто зазначити, що Daft Punk були піонерами використання роботів і шоломів в якості образу і брендингу, що зробило їх унікальними на музичній сцені. Зараз, після 28 років творчої діяльності, гурт оголосив про своє розпадання, але їхній вплив на музичну історію залишиться незабутнім.