кращій DJ місяця

David Guetta — французький діджей, який народився в Парижі в 1967 році. Цей талановитий музикант став найбільш продаваним діджеєм світу, а його сміливі музичні експерименти змінили хіт-паради.

Трохи менш відомо, що Девід Гетта, як і багато інших зірок шоу-бізнесу, має кілька досить забавних історій в своєму житті. Однією з найцікавіших є його знайомство з Snoop Dogg.

Коли Snoop Dogg і Девід Гетта зустрілися вперше, Снуп Дог ніяк не міг згадати ім'я діджея. Тому, коли він намагався звернутися до нього, то звертався до нього як "Jack" (Джек). Девід був занадто ввічливим, щоб поправляти Снупа, тому ім'я "Jack" залишилося з ним назавжди.

Іншою цікавою історією є те, що Девід Гетта не завжди був успішним. У його молоді роки він працював діджеєм в Парижі, але в один момент він втратив увесь свій грошовий запас через несприятливі обставини. Це змусило його переїхати до Тунісу, де він створив свою власну компанію з продажу платівок.

І, нарешті, з кожним днем David Guetta все більше захоплюється здоровим способом життя. Він регулярно займається йогою та медитацією, а також відмовився від м'яса. Це й допомагає йому зберігати чистий розум та створювати такі музичні шедеври.

Крім музики, David Guetta відомий своїми смішними і незвичайними моментами в житті. Одним з найбільш знакових стало його виступання на весіллі британського рок-гурту Coldplay, де він заграв на піаніно під час весільного танцю молодят. За виконанням David Guetta гімну французької збірної на Євро-2016 він також став об’єктом насмішок, оскільки більшість слухачів його не впізнали, але це не завадило діджею зробити незабутнє враження на футбольних фанатах.

Окрім того, у Guetta є свій власний ресторан в Парижі під назвою "F*** Me, I'm Famous", який носить назву його власного бренду вечірок. У ресторані пропонується їжа французької кухні, атмосфера в ньому завжди святкова, а музика - тільки відомі хіти.

Також David Guetta є великим прихильником футболу і підтримує футбольний клуб ПСЖ. На його концертах часто можна бачити гравців команди у VIP-ложі.

До того ж, діджей відомий своєю підтримкою благодійних організацій. У 2020 році Guetta організував онлайн-концерт, виручення від якого було передано на допомогу в боротьбі з пандемією COVID-19.

Все це зробило Девіда Гуетту одним з найбільш впізнаваних діджеїв світу, який завжди в пошуках нових способів враження і задоволення своїх прихильників.