Талановита та яскрава

Dua Lipa - це молода і талановита поп-співачка, яка завойовує серця своїх шанувальників по всьому світу. Як і багато інших знаменитостей, у Dua Lipa є безліч смішних і цікавих історій з її життя. На радіостанції Baba Misha ми зібрали деякі з найкращих і найсмішніших моментів з її життя.

Перша смішна історія сталася, коли Dua Lipa виступала на одному з концертів в Лос-Анджелесі. Під час виконання пісні "Blow Your Mind (Mwah)", Dua випадково наступила на свій сукню, що призвело до того, що вона розкричалася від болю. Але замість того, щоб зупинити виступ, Dua продовжила співати і змусила всіх забути про цей невеликий недолік.

Друга смішна історія сталася, коли Dua йшла по вулиці у Лондоні і була знімана фотографами для журналу Vogue. Під час зйомки, Dua замість того, щоб виглядати елегантно і граціозно, випадково наступила на кілька пляшок з водою, що лежали на землі. Це призвело до того, що вона почала ковзати по тротуару і мало не впала. Але знову ж таки, Dua не здалися і продовжила зйомку, не звертаючи уваги на те, що сталося.

Остання кумедна історія сталася, коли Dua відвідала шоу "The Ellen DeGeneres Show" і розповіла, що коли була дитиною, вона завжди плакала під час перегляду фільму "The Lion King". Ця історія стала дуже популярною серед фанатів Dua, і вона отримала безліч повідомлень від людей, які поділяють її любов до цього фільму.