Кумедна й зіркова

Тейлор Свіфт - одна з найпопулярніших співачок сучасності, її пісні завжди займають лідируючі позиції в хіт-парадах. Але мало хто знає, що наша зірка - дуже весела та кумедна особистість.

Одного разу Тейлор зізналася, що вона була такою зануреною у свою роботу, що забула, що цукор зазвичай додають у печиво, щоб зробити його солодким. І, звичайно, коли вона випікала печиво, воно вийшло надзвичайно солоним, і ніхто з її друзів не міг його з'їсти.

Іноді Тейлор не тільки допомагає своїм друзям, але і навіть незнайомим людям. Одного разу, коли вона жила в Нью-Йорку, вона побачила, що молодому чоловікові, який працював на будівництві, була потрібна допомога, але він не знав, куди звернутися. Тейлор допомогла йому знайти роботу, та навіть запропонувала дати йому гроші на оплату квартири, поки він не знайде роботу.

Крім того, Тейлор дуже забавна особистість. У 2014 році вона з'явилася на прямому ефірі телешоу "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" у костюмі "Напів-поні", щоб виконати хіт своєї колеги по цеху, пісню "Ew!".

Ось такі веселі і незвичні історії з життя Тейлор Свіфт, що демонструють не тільки її музичний талант, але й гумористичні здібності та гарне серце.

Звичайно, незважаючи на всі випробування, які їй доводилося пережити, Тейлор Свіфт вважається однією з найуспішніших артисток у світі музики. За роки своєї кар'єри вона отримала безліч нагород, включаючи 11 премій «Греммі», і продала понад 50 мільйонів альбомів.

Однак, окрім музичних досягнень, у житті Тейлор Свіфт було також багато смішних моментів, які зробили її ще більш популярною серед фанатів. Наприклад, у 2014 році на одному зі своїх концертів в Лас-Вегасі, після виконання пісні «We Are Never Ever Getting Back Together», вона невдало спробувала накрутити на руку хрестик, але він випав з неї і вона змушена була знайти його на сцені, аби не стати об'єктом насмішок.

Також, у 2015 році, під час виступу на стадіоні в Канзас-Сіті, Тейлор Свіфт випадково втратила свого лівого черевика на сцені, проте, не зупиняючи виконання пісні, вона продовжувала співати та танцювати.

У 2019 році, під час концерту в Польщі, Тейлор Свіфт була змушена зупинити виконання пісні «ME!», коли на сцені з'явилася комаха і сіла на її ногу. Вона гумористично прокоментувала цю ситуацію, заявивши, що це був її перший раз, коли її відволікала комаха під час виступу.

Також, Свіфт відома своєю любов'ю до котиків, і вона має навіть свого кота, який зветься Мередіт. Однак вона також володіє невеликим кінноспортивним маєтком, і у своєму вільному часі вона займається верховою їздою.

Один із найдивніших епізодів з життя Тейлор Свіфт стався на церемонії присудження премії Grammy в 2014 році. Під час вручення нагород Свіфт з'явилася на сцені, щоб отримати відзнаку за найкращий альбом року, але вона також стала жертвою жарту від американського продюсера Раяна Сікреста. Під час зйомки телепередачі він напідпитку говорив, що "не може вірити" у те, що Свіфт отримала нагороду, адже її альбом є "таким же банальним, як і все інше". Свіфт пройшла повз його з гідністю, але відповіла на його слова у своєму наступному інтерв'ю, назвавши Сікреста "дебілом".

Тейлор Свіфт також відома своєю благодійною діяльністю. Вона пожертвувала значну суму грошей на різні благодійні організації, такі як Дитячий фонд ООН, Красного Хреста, Фонд боротьби з раком і багато інших. Вона також активно працює з організаціями, які борються за права жінок і протидіють насильству в сім'ї.