Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fdfpnnqg/babamisha.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1306
Morning with Баба Міша — baba Misha

Привіт, друзі! Це ваша улюблена ведуча утреннього ефіру — баба Міша! Напочатку кожного дня буду казать у ефірі «Доброго ранку і бодьорого дня» всім нашим чудовим слухачам, та цікавиться: Як ви сьогодні спали? Відчуваєте свою енергію на повну потужність? А якщо ні, то не засмучуйтеся — баба Міша завжди поруч і готова допомогти вам зарядитися позитивом на цілий день!
А що може допомогти краще, ніж гарний музичний плейлист? Я вже підготувала для вас найкращі хіти, які точно піднімуть вам настрій і зроблять цей день незабутнім. Якщо ви знаєте, що це таке — веселі пісні, які завжди в тонусі, то нам з вами точно одним шляхом!
До речі, з бабою Мішею легше прокидаться вранці і готуватися до робочого дня.
Я завжди знаю, як вас збудити і зробити ваш ранок максимально приємним і продуктивним.
І ще у мене є й додаткова мотивація для лежебоків, які не люблять ранок — моя коротка утрення розминка в 7:30! Якщо ви бажаєте бути здоровими і бадьорими, то долучайтеся. Буду заряджать вас на увесь день!
Тож, друзі, не пропустіть найкращу можливість почати свій ранок з хорошого настрою та бадьорості. Заходьте до мене на станцію і насолоджуйтеся найкращою музикою та позитивним настроєм!

Временные интервалы событий (7)

Monday
-

Tuesday
-

Wednesday
-

Thursday
-

Friday
-

Saturday
-

Sunday
-